Ponad 20 lat doświadczenia

Szanowni Państwo,

Niedawno obchodziliśmy 20-lecie naszej działalności. W ciągu dwóch dekad wiele podmiotów naszego regionu powierzyło nam ubezpieczeniowy serwis brokerski. Są wśród nich m.in. samorządy, firmy produkcyjne, handlowe i usługowe, spółki i zakłady komunalne, placówki oświatowe, szpitale, spółdzielnie i stowarzyszenia oraz przedsiębiorcy indywidualni.

Zespół ADVISOR składa wszystkim naszym Klientom podziękowanie za wieloletnią współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu, profesjonalizmie i ludzkiej życzliwości.

W latach 90 tych XX wieku zawód brokera ubezpieczeniowego nie był jeszcze szerzej znany. Szczególne wyrazy uznania składamy Klientom, którzy są z nami od początku, tym z Państwa, którzy zaufali młodemu, pełnemu entuzjazmu zespołowi stawiając jednocześnie wysokie wymagania co do jakości obsługi. Był to dla nas impuls do ciągłego doskonalenia i rozwoju, co pozwoliło w kolejnych latach na systematyczny wzrost na konkurencyjnym rynku.

Dzisiaj Klienci doceniają nasze doświadczenie czerpane z rynków krajowych i międzynarodowych połączone z lokalną obsługą opartą na bliskim, stałym kontakcie i szybką reakcją w razie potrzeby.

Składamy podziękowanie naszym pracownikom i współpracownikom za ich rzetelną pracę, wkład i zaangażowanie w budowanie wizerunku marki ADVISOR jako sprawdzonego partnera w biznesie.

Naszą ambicją na kolejne lata jest abyśmy stali się naturalnym partnerem dla poszukujących ochrony ubezpieczeniowej, którzy zechcą skorzystać z usług brokera ubezpieczeniowego w przyszłości. Angażujemy się aktywnie w życie gospodarcze, społeczne, kulturalne i sportowe naszego miasta i regionu.
Cieszymy się, że możemy dzisiaj pozytywnie podsumować minione lata i patrzeć z optymizmem w przyszłość.

Zarząd i Pracownicy ADVISOR